2018 szeptember 21 - péntek
  • :
  • :

Bátaszéken arattak a szekszárdi triatlonisták

2016.05.17. Több korcsoportban is első helyen végeztek a Szekszárdi Sportközpont Triatlon Szakosztályának versenyzői a hétvégén megrendezett IX. Bátaszéki Triatlon Kupán.

2018hirdetés

Az esős időben megtartott verseny(ek) végeztével három korcsoportban és a családi váltóban is szekszárdiak állhattak a dobogó legfelső fokára. Két korcsoportban pedig nemcsak az első, de a második helyen is szekszárdi fiatal végzett – tudtuk meg a szakosztály képviseletében dr. Tumpekné Gombay Tímeától.

Az Újonc 2 korcsoportban első lett Vén Hanga, a Serdülők lányok korcsoportjában Tumpek Fanni végzett az élen. A serdülő fiúk mezőnyében Borza Bálint lett az első, míg az ifik között Béda Zsombor nyakába akaszthatták az aranyérmet, a Halasi Dezső, Halasi Tamás és Halasi Loránd hármas pedig a családi váltóban lett a legjobb

A teljes eredménylistát a Bataszek.hu oldalon találja – kattintson!

A Szekszárdi Sportközpont Triatlon Szakosztályának eredményei a IX. Bátaszéki Triatlon Kupán