2019 június 25 - kedd
  • :
  • :

Fontos csatát nyert a KSC Szekszárd Cegléden

2017.02.23. Az utolsó negyedben biztosította be győzelmét Cegléden az Atomerőmű KSC Szekszárd, amely sikerének köszönhetően nagy lépést tett a legjobb négybe jutás felé. A lelkes szurkolók által támogatott csapat a győzelmet ezúttal is remek védekezésének és erős csapategységének köszönheti.

NŐI KOSÁRLABDA NB I. ALAPSZAKASZ, 15. FORDULÓ
VBW CEKK CEGLÉD – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 55-61 (17-18, 10-13, 20-12, 8-18)
Cegléd, 650 néző. Vezette: Cziffra, Győrffy, Vida.
CEGLÉD: Medgyessy 12, Kányási 2, Skorics 8, BUJDOSÓ 9, MAKSZIMOVICS 17/3. Csere: Katona 7/3, Serbán, Fister. Edző: Cziczás László.
SZEKSZÁRD: STUDER Á. 14/9, Theodoreán 4, Erkic 8/3, LISEC 14, Pirsic 8. Csere: Bálint 6/6, Daniel 5/3, Gereben, Mansaré 2, Antóni. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 4-0. 5. p.: 4-10. 8. p.: 10-12. 13. p.: 22-20. 17. p.: 24-28. 24. p.: 34-35. 29. p.: 47-40. 33. p.: 47-48. 38. p.: 55-56.
Kipontozódott: Pirsic (39. p.), Studer Á. (40. p.).

MESTERMÉRLEG
Cziczás László: – A gladiátorok estélyéből ma a Szekszárd került ki győztesen. Igazolták a nevüket, Atomerőmű, atom erősek. Gratulálunk nekik! Mi több sebből véreztünk, próbáltunk az utolsó leheletünkig küzdeni. Nem játszottunk jól, de amikor majd jól kell játszani, akkor jól fogunk.
Djokics Zseljko: – Gratulálok mindkét csapatnak! Nagyon magas színvonalú meccset játszottunk, ma kiléptünk saját árnyékunkból. Köszönöm a szurkolóinknak, hogy ennyien elkísértek minket.

Forrás: kscszekszard.hu. Videó: PM REC, Képek: Némedi Péter. További képek a klub honlapján!