2017 november 21 - kedd
  • :
  • :

Kikapott a KSC Szekszárd a DVTK Miskolctól

2016.04.05. Legyőzte a DVTK az Atomerőmű KSC Szekszárd csapatát a negyeddöntős párharcok keddi mérkőzésén a kosárlabda NB I-ben.

A Miskolc és a PINKK-Pécs bejutott a női kosárlabda NB I elődöntőjébe, miután előbbi csapat a Szekszárdot Szekszárdot, utóbbi pedig a PEAC-Pécset győzte le hazai pályán a negyeddöntős párharc harmadik, keddi mérkőzésén.

A címvédő Sopron már múlt szombaton biztosította a helyét a legjobb négy között, míg a Cegléd-Győr párharcban szerdán rendezik a harmadik meccset Győrben.

Eredmények, negyeddöntő, 3. mérkőzések: Aluinvent DVTK Miskolc-Atomerőmű KSC Szekszárd 76-68 (26-17, 16-20, 25-15, 9-16)
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-1 a Miskolc javára.

PINKK-Pécsi 424 – PEAC-Pécs 58-50 (15-13, 11-10, 13-15, 19-12)
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-1 a PINKK-Pécs javára.