2019 június 25 - kedd
  • :
  • :

Megnyerte az utolsó hazai pályán játszott meccsét a KSC Szekszárd

2018.12.17. A 26 pontot, 10 lepattanót, 4 gólpasszt és 9 kiharcolt faultot jegyző Abby Bishop vezérletével az Atomerőmű KSC Szekszárd tízpontos győzelmet aratott a jól harcoló VBW CEKK Cegléd ellen. A KSC csütörtökön a Városmajorban zárja az évet.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 10. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – VBW CEKK CEGLÉD 87-77 (23-18, 20-23, 25-15, 19-21)
Szekszárd, 1000 néző. Vezette: Praksch, Balog, Kovács.
SZEKSZÁRD: Studer Á. 13/9, ELDEBRINK 21/6, Bálint 6, McCALL 12, BISHOP 26. Csere: Gereben 2, Kiss, Theodoreán 4, Jovanovics 3, Mansaré. Edző: Djokics Zseljko. CEGLÉD: SWANIER 18/3, Révész B. 8, Gorjanácz 7, DONGUE 15/3, Hamilton-Carter 4. Csere: POPOVICS 18/12, Kobolák 5, Böröndy, Révész L. 2. Edző: Peter Jankovic. Az eredmény alakulása. 3. perc: 6-4. 6. p.: 17-10. 9. p.: 19-14. 13. p.: 27-28. 16. p.: 35-32. 23. p.: 46-46. 27. p.: 56-52. 30. p.: 68-56. 33. p.: 72-64. 38. p.: 81-75.
Kipontozódott: –

MESTERMÉRLEG
Djokics Zseljko: – A nymburki utazás sokat kivett belőlünk. Örülök, hogy nyertünk, de a játékunkkal nem vagyok maradéktalanul elégedett. Dekoncentráltan játszottunk, hazai pályán negyven pontot kapni egy félidő alatt az nagyon sok. Cserepadunk teljesítményével sem vagyok elégedett.
Peter Jankovic: – Leginkább támadásban jeleskedtünk, de védekezésünket sem érheti sok panasz. Ismertük a hazaiak meghatározó játékosait, tudtuk, mire képesek. Megpróbáltuk kivenni őket a játékból, ez az első félidőben sikerült, de mindig jött helyettük valaki más, aki átvette a szerepüket. Nehéz volt így a Szekszárd ellen játszani, de büszke vagyok a csapatomra.