2020 március 31 - kedd
  • :
  • :

Újabb szenzációs bravúr az Atomerőmű KSC Szekszárdtól

2016.10.23. Diósgyőri 51-56-os győzelmének köszönhetően újabb szenzációs bravúrt hajtott végre az Atomerőmű KSC Szekszárd, amely így már 3-1-re javította a bajnoki mérlegét. A harmadik számú mezében játszó csapat erős egységének köszönheti a sikert.

NŐI KOSÁRLABDA NB I. ALAPSZAKASZ, 5. FORDULÓ
ALUINVENT DVTK MISKOLC – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 51-56 (12-15, 12-16, 14-13, 13-12)
Miskolc, 1100 néző. Vezette: Farkas, Gorka, Pozsonyi.
MESTERMÉRLEG
Maikel Lopez: – Ritmustalanul játszottunk ma, sok volt az eladott labdánk és sok támadólepattanót engedtünk az ellenfélnek. Végig harcoltuk a meccset, és ugyan csak 56 pontot kaptunk, de támadásban nem voltunk hatékonyak. Meg kell néznem hideg fejjel a videó felvételt és majd csak ezután derül ki, hogy lesznek-e olyan kérdések, melyek ebben a pillanatban megválaszolatlanok.
Djokics Zseljko: – Köszönöm a klubvezetésnek azt, hogy egy nappal a mérkőzés előtt eljöhettünk Miskolcra. Elsősorban annak köszönhetően nyertük meg a meccset, hogy jól védekeztünk. Büszke vagyok az egész csapatra, ezen belül két fiatal játékosunkra, akik sok percet kaptak a mai meccsen, nagyszerű szurkolók előtt. Bebizonyítottuk, hogy a magyar kosárlabdának számolnia kell velünk.