2021 július 25 - vasárnap
  • :
  • :

Az utolsó negyedben fordított a KSC Szekszárd a Nymburk ellen

2017.11.23. Bár az KSC rossz kezdése miatt a mérkőzés nagy részében a csehek vezettek, Djokics Zseljkoék hatalmasat küzdve többször felzárkóztak, és végül az utolsó játékrészben megfordították a találkozó végkimenetelét. A csapat legjobbja Studer Ágnes lett 15 ponttal, 7 lepattanóval, 6 gólpasszal és 5 labdaszerzéssel.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – BASKETBALL NYMBURK 73-66 (17-24, 21-17, 18-16, 17-9)
Szekszárd, 800 néző. Vezette: Perlic (horvát), Gajdosz (lengyel), Sentürk (török).
SZEKSZÁRD: STUDER Á. 15/3, OBLAK 12, Erkic 6, MCCALL 12, KRNJICS 16. Csere: Gereben 5, Bálint 7/3. Edző: Djokics Zseljko.
NYMBURK: Mircová 3, HUNKOVÁ 15/12, Vaughn 12, Linskens 6, HOMENCSUK 14. Csere: WELLS 11/3, Bakajsová 2, Gallasová, Sotolová 3/3. Edző: Daniel Kurucz.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5-8. 6. p.: 11-15. 12. p.: 23-28. 17. p.: 34-34. 24. p.: 41-46. 28. p.: 48-57. 32. p.: 56-60. 34. p.: 61-60. 37. p.: 65-62.
Kipontozódott: –

MESTERMÉRLEG
Djokics Zseljo: – Ez a Nymburk nem az a csapat volt, amelyiket idegenben simán legyőztük. Elismerésem a csapatomnak, mert több sebből vérezve is meg tudta nyerni a találkozót. Az utolsó negyedben a játékosaim megérezték a vérszagot és egymásért is küzdöttek.
Daniel Kurucz: – Nagyon kemény meccs volt. Nem beszélhetek a játékvezetőkről, de a meccs végén a sportszerűtlen fault után a hazaiak jöhettek. Szeretném látni a felvételt, ha rosszul ítéltek, akkor óvni fogunk.

Forrás: kscszekszard.huVideó: PM REC