full screen background image
Keresés
2018 február 23 - péntek
  • :
  • :
lajverwine.com

hirdetés

Hagyományteremtő szándékkal rendeztek strandröplabda kupát Bonyhádon

Hagyományteremtő szándékkal rendeztek strandröplabda kupát Bonyhádon

2016.07.27. Elő alkalommal – de hagyományteremtő szándékkal – hívta életre a Bonyhádi Röplabda és Szabadidő Klub július 23-án a helyi termálfürdőben a Bonyhád-Dombóvár Régiós Strandröplabda Kupát – olvasható  a bonyhad.hu oldalon.

Összesen 20 páros csatlakozott a tikkasztó melegben zajlott, Tolna, Baranya és Somogy megyei sportolókat megmozgató, jó hangulatú tornához, amelynek lebonyolításában a Dombóvári Amatőr Röplabda Club segédkezett a házigazdáknak. Remek mérkőzéseket láthatott a Bonyhádi Termálfürdő közönsége, csak késő délutánra alakult ki az erősorrend. – Minden játékost elismerés illet, hiszen nem volt egyszerű helytállni a szombati kánikulában – összegezte Vizin Balázs.

A szervező bonyhádi klub elnöke az eredményhirdetésen köszönetet mondott mindazoknak, akik hozzájárultak a program életre hívásához, sikeréhez. Kiemelte a városi önkormányzat biztosította éves működési támogatást, amelyből többek között ezt a tornát is finanszírozták; és a TESCO Bonyhádi Hipermarketnek, illetve a György Kft.-nek is köszönetet mondott a szponzorációért.

Hozzátette, a júniusi fürdőnyitó sportos hétvége után idén ez volt a második nagyobb rendezvénye egyesületüknek, a következőt pedig augusztus 20-21-én tervezik, amikor ugyancsak egy régiós tornának ad majd otthont a termálfürdő három, országos viszonylatban is elismerésre méltó pályája.

 Az I. Bonyhád-Dombóvár Régiós Strandröplabda Kupa végeredménye:

Női mezőny:

IV. Bojtos Bíbor-Horváth Nikolett

III. Odry Mariann-Varga Tímea

II. Bérdi Kata-Szabó Nóra

I. Kovácska Mária-Péter Lilla

Férfi mezőny:

X. Farkas Dominik-Németh László

IX. Illés Gábor-Szabó Barnabás

VIII. Amma Tamás-Ferenczi Csaba

VII. Gungl Tamás-Keppel Attila

VI. Kurcz Gábor-Ujvári Péter

V. Gébert Zsolt-Pechár Patrik

IV. Guzs István-Tóth Attila

III. Simon Gergő-Horváth András

II. Szabó Gábor-Gyöngyösi Zoltán

I. Balla Ádám-Pólics Kevin

Vegyes mezőny:

 VI. Horváth Nikolett-Keppel Attila

V. Baumgartner Bettina-Szabó Gábor

IV. Varga Tímea-Pechár Patrik

III. Odry Mariann-Gébert Zsolt

II. Péter Lilla-Kurcz Gábor

I. Gyöngyösi Eszter-Gyöngyösi Zoltán

Forrás/fotó: bonyhad.hu/Bonyhádi Röplabda és Szabadidő Klub




Read previous post:
Close