full screen background image
Keresés
2018 szeptember 22 - szombat
  • :
  • :

Kiemelkedő sportolóit jutalmazta Szekszárd

Kiemelkedő sportolóit jutalmazta Szekszárd

2015.12.14. Az idei évben kiemelkedő eredményt elért sportolókat és sportegyesületeket ismerte el a szekszárdi önkormányzat hétfőn, a PLACC-on tartott díjátadón.

A sportolókat köszöntötte és a díjakat átadta Ács Rezső, Szekszárd polgármestere. Összesen huszonegy szekszárdi sportegyesület százötvenegy versenyzője és harmincöt edzője kapott díjat kiemelkedő eredményeiért. A díjátadón bemutatót tartott az Iberican Táncegyesület, a Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola Táncművészeti Tagozatának növendékei.

A díjazottak névsorát a képgaléria alatt találja – görgessen lejjebb!

Fotó: Kiss Albert

Alisca Nyilai Íjász Egyesület

 

Az egyesület elnöke Piros László
Felkészítő: Barta István
Barta Viktória I.Történelmi Teremíjász Országos bajnokság gyerek – modern történelmi 1.
WA Terem Országos Bajnokság gyerek – történelmi 1.
3D GP gyerek – modern történelmi 2.
Történelmi Országos Bajnokság gyerek – modern történelmi 2.
Történelmi Nemzeti Bajnokság gyerek – modern történelmi 2.
Barta Nikolett I.Történelmi Teremíjász Országos bajnokság gyerek – modern történelmi 2.
WA Terem Országos Bajnokság serdülő – történelmi 1.
3D GP ifjúsági – vadász reflex 1.
3D GP ifjúsági – vadász reflex 1.
WBHC (Világ Bajnokság) ifjúsági – vadász reflex 2.
Történelmi Országos Bajnokság gyerek – modern történelmi 1.
Történelmi Nemzeti Bajnokság gyerek – modern történelmi 1.
 
Bükszegi Norbert WA Terem Országos Bajnokság kadet – történelmi 2.
Bencze Gábor WA Terem Országos Bajnokság serdülő –  csigás 3.
WA Pályaíjász Országos Bajnokság  serdülő –  csigás 1.
Norbert felkészítő edzője Müller György, Gábor felkészítője Bakó Dénes.

 

Atlétikai Club Szekszárd

Az egyesület elnöke Takács László

 

Felkészítő: Szőke Gergő
Szemerei Levente

 

Országos Serdülő Bajnokság 1500m. Országos bajnok
Országos Serdülő Bajnokság 3000m. 2.
Országos Serdülő Fedet Pályás Bajnokság 3000m 2.
Országos Serdülő Mezei Futó Bajnokság 4500m Országos bajnok
Zsigmond Előd Zsolt Országos Felnőtt Bajnokság 3000m. akadály 5.
Csereklei Krisztián

 

Országos Serdülő Bajnokság 3000m. Országos bajnok
Országos Serdülő Bajnokság 1500m. akadály 2.
Országos Serdülő Fedet Pályás Bajnokság 1500m 2.
Országos Serdülő Fedet Pályás Bajnokság 3000m 3.
Országos Serdülő Mezei Futó Bajnokság 4500m 2.
Gaál László versenyzője az alábbi eredményeket érte el:
Holacsek Vanda

 

Országos Újonc Fedet Pályás Bajnokság súlylökés 3.
Országos Újonc Téli Dobó Bajnokság diszkoszvetés 3.
Országos Újonc Téli Dobó Bajnokság

 

Kalapácsvetés 4.

 

Dynamic Triatlon Club

Az egyesület elnöke Szélné Bajor Ágnes
Mészáros László Kaszó Duatlon OB A35-39/Sprint/duatlon 1.
Orfűmad Triatlon és Quadratlon RF4/Rövidtáv/triatlon 1.
IV. Szálka Kupa Felnőtt/Rövidtáv/triatlon 3.
  Sportolna Triatlon Fesztivál

 

Felnőtt/Sprint/ triatlon váltó OB 2.
Dr. Schranz Róbert Kaszó Duatlon OB A55-59/Sprint/duatlon 1.
Káptalantóti Rövidtávú Duatlon OB A55-59/Rövidtáv/duatlon 1.
Balatonman Triatlon Középtávú OB A55-59/Középtáv/triatlon 2.
X. MOGYI TRIATLON SPRINT OB A55-59/Sprint/triatlon 1.
Sprint Duatlon Ranglista, Balatonboglár A55-59/Sprint/duatlon 1.
id. Czencz Péter Kaszó Duatlon OB A60-64/Sprint/duatlon 2.
Balatonman Triatlon Középtávú OB A60-64 Középtáv/triatlon 3.
X. MOGYI TRIATLON SPRINT OB A60-64/Sprint/triatlon 1.
XXIX. Palóc Triatlon, Balassagyarmat A60-64/Sprint/triatlon 1.
XXXI. Vasi Vasember Olimpiai távú triatlon verseny, Szombathely A60-64/Rövidtáv/triatlon 1.
Sportolna Triatlon Fesztivál A60-64/Sprint/triatlon 2.
5i50 IRONMAN/Rövid-távú OB A55-59/Rövidtáv/triatlon 1.
Módos László Balatonman Triatlon Középtávú OB A35-39/Középtáv/triatlon 2.
XXXI. Vasi Vasember Olimpiai távú triatlon verseny, Szombathely A35-39/Rövidtáv/triatlon 1.
Ironman OB Nagyatád A35-39/Hosszútáv (Ironman)/triatlon 3.
Sportolna Triatlon Fesztivál A35-39/Sprint/ triatlon 1.
IV. Szálka Kupa Felnőtt/Középtáv/triatlon 1.
Sportolna Triatlon Fesztivál

 

Felnőtt/Sprint/ triatlon váltó OB 2.
Eredményei alapján kvótát szerzett az Ironman 70.3 Vb-re, Zell am See Kaprunba, ahol dobogós helyet nem ért el, de Szekszárd így is büszke lehet rá.
Zákányi József X. MOGYI TRIATLON SPRINT OB A55-59/Sprint/triatlon 2.
5i50 IRONMAN/Rövid-távú OB A55-59/Rövidtáv/triatlon 3.
  Sportolna Triatlon Fesztivál Senior/Sprint/triatlon váltó OB 3.
Klem Zsolt Ironman OB Nagyatád A50-54/Hosszútáv (Ironman)/triatlon 1.
Sprint Duatlon Ranglista, Balatonboglár A50-54/Sprint/duatlon 1.
Sportolna Triatlon Fesztivál Senior/Sprint/triatlon váltó OB 3.
Quadratlon Európa Bajnokság Felnőtt/Sprint/quadratlon 3.
ifj. Czencz Péter Sportolna Triatlon Fesztivál A30-34/sprint/ triatlon 1.
10. Waldviertler Eisenmann, Litschau, Ausztria A30-34/Középtáv/triatlon 2.
IRONMAN, Balatonkenese abszolút/hosszútáv (Ironman)/triatlon 1.
Sportolna Triatlon Fesztivál

 

Felnőtt/Sprint/ triatlon váltó OB 2.
Eredményei alapján kvótát szerzett az Ironman 70.3 Vb-re, Zell am See Kaprunba, ahol dobogós helyet nem ért el, de Szekszárd így is büszke lehet rá.
Zákányi Tamás IV. Szálka Kupa Felnőtt/Rövidtáv/triatlon 2.
Nádi Csaba IV. Szálka Kupa Senior/Rövidtáv/triatlon 3.
Sportolna Triatlon Fesztivál Senior/Sprint/triatlon váltó OB 3.
Arató Balázs IV. Szálka Kupa Ifi/Hosszútáv/triatlon 1.

 

Kovács Viktor Quadratlon Európa Bajnokság Felnőtt/Sprint/quadratlon 3.

 

Fáklya Sportegyesület Szekszárd

Az egyesület elnöke Márton István
Sebestyén András Kacsó Gép Kupa Taszár asztalitenisz egyéni 1.

páros 1.

Integrált meghívásos verseny, Szd asztalitenisz férfi egyéni 3.
Pincehely kupa asztalitenisz egyéni 2.
IV. RRR kupa Szeged asztalitenisz egyéni 1.
VII. Dombóvár kupa asztalitenisz egyéni 1.
Vidék bajnokság Kiskunmajsa asztalitenisz egyéni 1.
Gama Emil emlékverseny Kiskunfélegyháza asztalitenisz egyéni 1.

páros 1.

V. Bognár Imre emlékverseny Kiskunmajsa asztalitenisz páros 2.
Pincehely Testvérvárosi kupa asztalitenisz egyéni 1.
Cupa Lugojana Románia asztalitenisz egyéni 1.

páros 1.

Sasváriné Paulik Ilona emlékverseny „nemzetközi” asztalitenisz egyéni 2.

páros 2.

Fritschi Mária Integrált meghívásos verseny, Szd asztalitenisz női egyéni 1.
Területi bajnokság záró verseny, Báta asztalitenisz női egyéni 3.
V. Bognár Imre emlékverseny Kiskunmajsa asztalitenisz női egyéni 1.
Wittinger Jánosné Integrált meghívásos verseny, Szd asztalitenisz női egyéni 2.
Integrált nyílt verseny Szekszárd asztalitenisz egyéni 2.
Integrált meghívásos verseny, Szd asztalitenisz női egyéni 2.
Pető Gyula VII. Dombóvár kupa asztalitenisz egyéni 2.
Területi bajnokság záró verseny, Báta asztalitenisz férfi egyéni 1.
Integrált meghívásos verseny, Szd asztalitenisz férfi egyéni 3.
Fábián Márton Vidék bajnokság Kiskunmajsa asztalitenisz egyéni 3.
Cupa Lugojana Románia asztalitenisz páros 3.
Sasváriné Paulik Ilona emlékverseny „nemzetközi” asztalitenisz férfi egyéni 2.

Fehérlófia Sportegyesület

Az egyesület elnöke Bernáth Zsolt
Ratinland Zsófia Postás kupa N20 (junior) 2.
Maccabi kupa N21 Elit

Világranglista futam

2.
Wawel kupa (Krakkó) N20 (junior) 1.
Rövidtávú Országos Bajnokság N20 (Junior) 2.
Péri Kata Luca Maccabi kupa N12 2.
Jámbor Zsigmond Maccabi kupa F12 1.
Péri Gergő Gábor Honvéd kupa válogatóverseny F16 2. és a serdülő válogatott póttagja
Transylvania Open (Kolozsvár, Ifjúsági Európa Bajnokság kísérőrendezvénye) F16 4.

Hikari Aikido Sportegyesület

Az egyesület elnöke, edzője Szőts Gábor
Szőts Gábor Combat Wrestling Magyar bajnokság felnőtt 100kg 1.
veterán 100kg 1.
Combat Wrestling

Világbajnokság, Várna

felnőtt 100kg

 

5.
Globál Grappling OB., Siklós felnőtt no gi 1.
felnőtt gi 2.
veterán gi 1.
veterán no gi 1.
Tóth Máté Combat Wrestling Magyar bajnokság 82kg 1.
abszolút kat. 2.
Combat Wrestling

Világbajnokság, Várna

82kg

 

4.
Globál Grappling OB., Budapest 80kg 3.
Globál Grappling OB., Siklós open -80kg gi 1.
Máté felkészítője Szőts Gábor

Iberican Táncegyesület

Az egyesület elnöke és edzője, Hacsa Mónika
Hepe Laura Europen Open

Nemzetközi Táncverseny Szerbia

Magyarkanizsa

Open.. 2.
Geréb Vivi Fantasy Show 1.
Lenger Viki
Bambach Emese
Szabó Kitti
Töttös Dorka
Nagy Barbara
Szabolcsi Petra
Hajnal Laura Europen Open

Nemzetközi

Táncverseny

Szerbia Magyarkanizsa

Open

 

2.

 

Somogyi Janka Fantasy show

 

1.
Ohn Vanessza Discó dance 3.
Koller Mónika
Bán Gréta
Bambach Dorina
Az Open és a Disco dance koreográfiák oktatója Kolbert Adrienn. A többi tánc felkészítője Hacsa Mónika.

Kosárlabda Sport Club Szekszárd

Az egyesület elnöke Némedi Péter
Az egyesület csapata (Andi Hanna, Barta Bianka, Bódis Noémi, Bogos Inez, Dér Vanda, Kovács Karina, Leskó Abigél, Lipovszky Fanni, Miklós Melinda, Renczes Rebeka, Tamás Réka, Tamás-Nagy Eszter) a Nemzeti Leány Gyermek Jamboree-n 2. helyezést ért el. Csapatkapitány: Renczes Rebeka. A Nemzeti leány tini bajnokságon KSC csapata (Nagy Dominika, Miklós Melinda, Marsai Dóra, Renczes Rebeka, Barta Bianka, Vincze Nikolett, ANóngyal Réka, Viszmeg Míra, Leskó Abigél, Ignácz Zsófia) Csapatkapitány: Vincze Nikolett. A két csapat felkészítője: Kniesz Bernadett és Harsányi Mária.

OLC Trans Gemenc Judo Club Egyesület

Az egyesület elnöke Tancsa Zoltánnak
Szepesi József és Szepesi Dávid felkészítők versenyzőinek eredménye
Szepesi Dávid Veterán Európa Bajnokság, Balatonfüred M1

 

66 kg

3.
Veterán Világbajnokság Amszterdam M1

66 kg

3.
Veterán Csapat Európa Bajnokság, Balatonfüred M1-M2

66 kg, 73 kg

3.
Veterán Országos Bajnokság, Százhalombatta M1 66 kg 1.
Ács Balázs Országos I.o. Bajnokság, Kecskemét 60 kg 3.
Nemzetközi Verseny, Graz 60 kg 3.
Junior B korosztály Országos Bajnokság 60 kg 1.
Mátics András Országos I.o. Bajnokság, Kecskemét 66 kg 3.
Junior Országos Bajnokság, Piliscsaba 66 kg 2.
Nemzetközi Verseny, Graz 66 kg 2.
Junior B korosztály Országos Bajnokság 73 kg 2.
Kohári Tibor Veterán Országos Bajnokság, Százhalombatta M3 81 kg 1.
Hunyadi Bence Országos I. o. Földharc bajnokság 81 kg 1.
Országos II. o. Földharc Bajnokság 81 kg 1.
Berlinger Gábor Junior B korosztály  Országos Bajnokság 73 kg 1.
Junior Válogatott Csapatverseny Moldova 73 kg 3.
Molnár András Junior B korosztály  Országos Bajnokság +100 kg 3.
Országos I. o. Földharc Bajnokság +100 kg 2.
Országos II.o. Bajnokság +100 kg 3.
Sárecz Márton Országos I.o. földharc bajnokság 90 kg 2.
Országos II. o. Földharc Bajnokság 90 kg 1.
Országos II.o. Bajnokság 81 kg 1.
Döbrösy Álmos Diák B korosztály Országos Bajnokság 38 kg 1.
Nemzetközi Atom Kupa diák B 38 kg 1.
Hunyadi Panna Diák B korosztály Országos Bajnokság 45 kg 3.
Gemenc Judo Klub csapata Junior Országos Csapatbajnokság csapat 3.
Felnőtt Csapatbajnokság, Kecskemét csapat III. osztály 1.

Szekszárd Asztalitenisz Club

Az egyesület elnöke Dr. Varga József
Kozári Tamara Magyar Bajnokság egyéni versenyszám, újonc korosztály 2.
  csapat versenyszám, újonc korosztály 2.
  csapat versenyszám, serdülő korosztály 3.
Húszak Bajnokság egyéni versenyszám, újonc korosztály 2.
Budapest Bajnokság egyéni versenyszám, újonc korosztály 3.
26. Andro Kupa Düsseldorf 2002 születettek egyéni versenyszám 1.
26. Andro Kupa Düsseldorf párosban, 2001/2002-es korosztály 2.
Szilasi Flóra Magyar Bajnokság csapat versenyszám, újonc korosztály 2.
csapat versenyszám, serdülő korosztály 3.
Fáth Panna Magyar Bajnokság csapat versenyszám, újonc korosztály 2.
csapat versenyszám, serdülő korosztály 3.
Ádám Flóra Magyar Bajnokság csapat versenyszám, újonc korosztály 2.
Keresztesi Kitti Magyar Bajnokság csapat versenyszám, serdülő korosztály 3.
Varga Janka Magyar Bajnokság csapat versenyszám, serdülő korosztály 3.
26. Andro Kupa Düsseldorf párosban, 2001/2002-es korosztály 2.
A versenyzők felkészítői: Han Bao Feng és Tűrei Ferenc
A következő díjazott felkészítője Kizakisz Georgiosz
Kizakisz Georgiosz Nikolaosz Országos Reménységek Kupája Újonc Fiú U10.korosztály

Asztalitenisz

1.
 MOATSZ Kupa

Országos Bajnokság

Újonc Fiú U11.korosztály

Asztalitenisz

3.
26. Andro Kids Open Nemzetközi Verseny Düsseldorf 2006- és utána született fiúk korosztálya

Asztalitenisz

2.

Egyéni sakkeredmények

Majnay Péter XXVI. Batthyány – Kanizsa Kupa

Fide Rapid nemzetközi Ifjúsági Sakk Egyéni és Csapatverseny

E-16-os kategóriában 3.
Horváth Balázs XXVI. Batthyány – Kanizsa Kupa

Fide Rapid nemzetközi Ifjúsági Sakk Egyéni és Csapatverseny

0-14-es kategória 2.
Nagybíró László XXVI. Batthyány – Kanizsa Kupa

Fide Rapid nemzetközi Ifjúsági Sakk Egyéni és Csapatverseny

F-18-as kategória 1.

Szekszárdi Atlétikai Klub Sportegyesület

Az egyesület elnöke és edző Scherer Tamás
Máté Fanni Téli Dobó Országos Bajnokság gerelyhajítás 1.
Ifjúsági Országos Bajnokság gerelyhajítás 1.
Ignácz Dániel Ifjúsági Országos Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás csapat 3.
Rittberger Dániel
Horváth Patrik
Angyal Balázs
Mihályi Dániel
Porkoláb Ákos Serdülő Országos Ügyességi Csapatbajnokság magasugrás csapat 3.

 

Németh Mátyás
Soós Ádám
Fekete Gergő
Berenkei Gábor
Erdélyi Zoltán U23 Országos Bajnokság Tízpróba 2.

Szekszárdi Fekete Gólyák Kézilabda Club

Az egyesület elnöke Bay Attila
Az egyesület NBI/B csapata (Mészáros Melinda, Grénus Gréta, Reisch Gabriella, Farkas Anita, Lengyelfalusy Vivien, Nagy Szilvia, Vasas Edina, Kónya Dóra, Schell Gabriella, Tancz Kinga, Horváth Szimonetta, Csajkó Eliza, Tóth Barbara, Urfi Dorottya, Gulya Krisztina) a nyugati csoport női felnőtt bajnokságán a 2014/2015-ös idényben 2. helyen végzett. Csapatkapitány Gulya Krisztina. Vezető edző: Tabajdi Ferenc.

Szekszárdi Kajak-Kenu Sportegyesület

Az egyesület igazgatója és edzője Jámbor Attila
Jámbor Attila és Jámborné Inger Nikoletta edzők által felkészített versenyzők eredményei:
Mercz Marcell Graboplast Maraton Magyar Bajnokság K-1 kölyök IV.

10 km

1.
Müller Bence Graboplast Maraton Magyar Bajnokság MK-1 gyermek II. 5 km 1.
Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság

(2015-ben kölyök válogatott)

MK-1 gyermek II. 2000 m 2.
Korsós Zoltán Graboplast Maraton Magyar Bajnokság K-1 ifi 21 km 2.
Ács Anna Graboplast Maraton Magyar Bajnokság MK-1 kölyök III. 2
Takács Márk Graboplast Maraton Magyar Bajnokság K-1 serdülő V. 15 km 3.
Nagy Viktória Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság

(2015-ben serdülő ifjúsági válogatott)

K-1 női serdülő V. 4000 m 2.
K-2 serdülő V. 1000 m 1.
Maraton Kajak-Kenu Világbajnokság Győr K2 18 km 2.
Korsós Zsófia Maraton Kajak-Kenu Világbajnokság Győr K2 18 km 2.
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság

(Korsós Zsófia 2015-ben ifjúsági válogatott)

K-2 serdülő VI. 15 km 3.
Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság K-1 serdülő 3×200 m váltó 3.
Visenyi Gergely Graboplast Maraton Magyar Bajnokság MK-2 gyermek I. 5 km 1.
Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság MK-1 gyermek I. 4×500 m váltó 3.
Jávor Bence Graboplast Maraton Magyar Bajnokság MK-2 gyermek I. 5 km 1.
Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság MK-1 gyermek I. 4×500 m váltó 3.
Ádám Alexa Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság

(Ádám Alexa2015-ben serdülő válogatott)

K-2 serdülő V. 1000 m 1.
Balogh Zsófia Graboplast Maraton Magyar Bajnokság K-2 serdülő VI. 15 km 3.
Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság K-1 serdülő 3×200 m váltó 3.
Némedi Lőrinc Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság MK-1 gyermek I. 4×500 m váltó 3.
Falus Hunor Gyermek, kölyök, serdülő Magyar Bajnokság MK-1 gyermek I. 4×500 m váltó 3.

Szekszárdi Kerékpáros Sportegyesület

Az egyesület elnöke és edzője Steig Gábor
Mészáros Bence Kerékpáros Országos Bajnokság

 

U13 Időfutam OB

 

1.
U13 Országúti OB

U13 Kritérium OB

U13 Páros OB

2.

1.

1.

Nemzetközi Kerékpárverseny, Szabadka U13 3.
Kiss Balázs Kerékpáros Országos Bajnokság U13 Országúti OB 1.
Nemzetközi Kerékpárverseny, Szabadka U13 1.
Istlstekker Zsolt Kerékpáros Országos Bajnokság

 

U19 Kritérium OB

U19 Páros OB

3.

3.

Ács Vince Kerékpáros Országos Bajnokság U19 Páros OB 3.

A Szekszárdi Rádió Klub

Az egyesület elnöke és edzője Weisz Lászlónak
Weisz László az egyesületben az elnöki pozíció mellett edzősödik és versenyzik is.
Weisz László Gyorstávírász Országos Bajnokság Szenior, összetett 1.
Rádióforgalmi Országos Bajnokság felnőtt 1.
Császár Valéria Gyorstávírász Országos Bajnokság Szenior, összetett 2.
Weisz András Gyorstávírász Országos Bajnokság Férfi, összetett 2.
Lakatos László Gyorstávírász Országos Bajnokság Veterán, összetett 1.
Tóth Csaba felkészítő versenyőzje következik:
Antal Bíborka Rádiós Tájfutó Országos Bajnokság Női, URH 1.
Női, RH 1.

 

Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Sportegyesület

Az egyesület elnöke Schneider Konrád
Schneider Gábor edző versenyzőinek eredményei
Fábián Csongor Országos Hegyi Bajnokság, Pécs Mezőnyverseny U15 2.
Kis Békeverseny Csehország Magyar válogatott

3 napos Nemzetközi Mezőnyverseny U15

1. szakasz

Legjobb Magyar az

összetett versenyben

 

 

 

5.

 

10.

Országos időfutam Bajnokság Debrecen Időfutamverseny U15 2.
Országos Országúti Bajnokság Debrecen Mezőnyverseny U15 1.
Belgrád Nagydíja Mezőnyverseny U15 2.
Országos Kritérium Bajnokság

Tengelic

Kritériumverseny U15 2.
Országos Páros Bajnokság Tengelic Páros Időfutamverseny U15 2.
Bán Benedek Szlovák Kupa Krupina Mezőnyverseny U13 2.
Szlovák Kupa Nyitra Időfutamverseny U13 3.
Szlovák Kupa Nyitra Összetett verseny U13 1.
Országos időfutam Bajnokság Debrecen Időfutamverseny U13 3.
Országos Országúti Bajnokság Debrecen Mezőnyverseny U13 3.
Horvát Kupa Ivanicgrad Mezőnyverseny U13 2.
Országos Pálya Bajnokság Budapest Összetett verseny U13 2.
Országos Páros Bajnokság Tengelic Páros Időfutamverseny U13 2.
Fábián Zalán Szlovák Kupa Trencsén Mezőnyverseny U13 3.
Országos Páros Bajnokság Tengelic Páros Időfutamverseny U15 2.
Balás Attila Országos időfutam Bajnokság Debrecen Időfutamverseny 40 év felett 1.
Balázs Tibor Országos időfutam Bajnokság Debrecen Időfutamverseny 50 év felett 2.
Lévai Barnabás Kis Békeverseny Csehország Magyar válogatott

3 napos Nemzetközi Mezőnyverseny U15

3 legjobb Magyar az összetett versenyben

 

 

 

 

Országos Országúti Bajnokság Debrecen Mezőnyverseny U15 3.
Horvát Kupa Ivanicgrad Mezőnyverseny U14 2.
Kolozsvár Nagydíja Kritériumverseny U17 1.
Kolozsvár Nagydíja Öszetett verseny U17 3.
Schneider Sebestyén Kis Békeverseny Csehország Magyar válogatott

3 napos Nemzetközi Mezőnyverseny U17

3 legjobb Magyar az összetett versenyben

 

 

 

 

Radjugendtour Ausztria Magyar válogatott

6 napos Nemzetközi Mezőnyverseny U17

 

 

 

Kolozsvár Nagydíja Mezőnyverseny U17 1.
Kolozsvár Nagydíja Hegyi időfutam verseny U17 3.
Kolozsvár Nagydíja Kritériumverseny U17 3.
Kolozsvár Nagydíja Összetett verseny U17 2.
Országos Páros Bajnokság Tengelic Páros Időfutamverseny U17 2.
Genzler Tamás Kis Békeverseny Csehország Magyar válogatott

3 napos Nemzetközi Mezőnyverseny U15

5 legjobb Magyar az összetett versenyben

 

 

 

 

Kolozsvár Nagydíja Mezőnyverseny U17 3.
Kolozsvár Nagydíja Kritériumverseny U17 2.
Országos Páros Bajnokság Tengelic Páros Időfutamverseny U15 2.
Zádori Zalán Országos Kritérium Bajnokság

Tengelic

Kritériumverseny U15 3.
Fónai Péter Országos Kritérium Bajnokság

Tengelic

Kritériumverseny amatőr felnőtt 1.

Szekszárdi Rosszcsontok Amerikai Futball Sportegyesület

Az egyesület elnöke Szabó Ferenc
Sződy Ferenc vezető edző, Gaál Zoltán offensive coordinátor, Vidák Szabolcs defensiv coordinátor vezetésévl a Magyar Amerikai Futball Szövetség, Magyar Bajnokságán a Divízió II-ben a csapat 2. helyezést ért el. Legjobb játékosok: Gyarmati Máté, offense season MVP és Zilai János defense season MVP.

Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club

Az egyesület elnöke Kárpáti Zoltán
A II. osztályú Országos Bajnokságon az alábbi eredmények születtek:

A 2014/2015-ös idényben az U 14-es korosztály 1. helyezést ért el. Edző: Tóbi István és Ruff Dániel, csapatkapitány: Juhász Gergely, gólkirály Horog Ádám.

Az U15-ös korosztály Zsók József vezetésével 1. helyen végzett. Gólkirály: Acsádi Dániel. Zsók József vezetésével 2015. végén az U17-es csapat a 3. helyen áll. Csapatkapitány: Sztruhár Botond.

Az U 17-es korosztály 2014/2015-ös szezonban 3. helyen végzett. Edzőjük Kvanduk János. Gólkirály: Nagyváradi Olivér

2015. végén az U19 csapat 2. helyen áll. Csapatkapitány: Major Péter

Az NB/II. Női Futsal Bajnokságán a 2014/2015-ös idényben Micskó Márk edző segítségével a női csapat 2. lett. Csapatkapitány: Schlotthauer Renáta, gólkirály: Horváth Katalin.

Az I. osztályú országos bajnokságban 2015. végén az U14 és U16 csapat 3., csapatkapitány: Csontos Anna és Kágyi Rebeka.

 

Szenior Atlétikai Club

Az egyesület elnöke és versenyzője Némethné László Zsuzsanna
Némethné László Zsuzsanna

W60

Országos Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 3.
Országos Atlétikai Bajnokság, Bp. gerelyhajítás 3.
Országos Atlétikai Bajnokság, Bp. 1 500m

 

1.

 

Cser Katalin

W45

Országos Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. 3 000m

 

1.

 

Országos Atlétikai Bajnokság, Bp. 1 500m

 

1.

 

Götz Katalin

W50

Országos Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. magasugrás 3.
súlylökés 3.
Jéhn Katalin

W55

Országos Atlétikai Bajnokság, Bp. 400m 2.
súlylökés 2.
Bárdos Erzsébet

W65

Országos Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 1.
diszkoszvetés 1.
kalapácsvetés 1.
Országos Atlétikai Bajnokság, Bp. diszkoszvetés 3.
kalapácsvetés 3.
Oláh Annamária

W70

Országos Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés

 

1.

 

diszkoszvetés 1.
kalapácsvetés 1.
Országos Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 1.
diszkoszvetés 1.
kalapácsvetés 1.
LSW Speciális Dobószámok Világbajnoksága,Tata Antik Diszkosz

 

1.
Igmándikalapács 1.
Shockorama 1.
Shotorama 1.
Shoto-Schocko 1.
Kőlökés 1.
Szegedi Gábor

M45

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. 60m 2.
200 m 3.
4×200 m váltó 2.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. 100m 1.
400 m 3.
400 m gát 1.
távolugrás 1.
Balogh István

M65

Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. 100m

 

2.
200 m 3.
távolugrás 1.
Lóki Ferenc

M70

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. 60m 1.
200 m 1.
4×200 m váltó 2.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. 100m 1.
Dr. Soós László

M70

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. 1500m

 

2.
3000 m 3.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. 1500m 3.

 

5000 m 3.
Honti József

M65

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. 60m gát

 

1.

 

magasugrás 3.
hármasugrás 1.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. hármasugrás 1.

 

távolugrás 2.
Melegh Imre

M70

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. 1500m 3.
4×200 m váltó 2.
Halász József

M65

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. távolugrás 2.
súlylökés 3.
diszkoszvetés 3.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 2.

 

diszkoszvetés 3.
Farkas Ödön

M60

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 2.

 

gerelyhajítás 1.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 3.
gerelyhajítás 1.
Vass József

M60

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 3.
diszkoszvetés 1.
kalapácsvetés 1.
nehézkalapácsvetés 1.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. kalapácsvetés 2.
nehézkalapácsvetés 2.
Ruzsinka István

M65

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés

 

2.

 

diszkoszvetés

 

1.
kalapácsvetés 2.
nehézkalapácsv 2.
Doszpod András

M75

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 2.

 

diszkoszvetés 2.
Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 3.

 

diszkoszvetés 1.
Bucsányi Kálmán

M70

LSW Speciális Dobószámok Világbajnoksága,

Tata

Gránáthajítás

Speerorama

Antik diszkosz

4.

4.

5.

Bruckner Márton

M75

Országos Szenior Fedett pályás Atlétikai Bajnokság, Bp. súlylökés 3.
Dr. Péntek Imre

M60

Országos Szenior Atlétikai Bajnokság, Bp. 200m 2.
diszkoszvetés 3.

Tolnai Tájak Íjász Egyesület

Az egyesület elnöke, edzője és versenyzője Alexandra Manea
Strohmayer Péter edző versenyzői:
Alexandra Manea Pápa, IFAA teremíjász OB Női CU 1., Országos bajnok
Bp, Hungexpo WA Teremíjász OB Női CU 1., Országos bajnok
Pakrac, (Horváto.) HDH-IAA 3D EB. Női CU 3.
Gödöllő, IFAA WBHC 3D VB AFFU 2. Világbajnoki ezüst
Kovács Gábor Zsigmond Kaposvár, Terep évadnyitó DTK 1. AMFS(R) 1.
Pakrac, (Horváto.) HDH-IAA 3D EB. AMFS(R) 2.
Garai Gábor

 

Pápa, IFAA teremíjász OB Férfi OL 2.
  Pápa, WA Teremverseny Férfi OL 1.
Bóka László Kaposvár, Terep évadnyitó DTK 1. AMFU 1.
  Gödöllő, IFAA WBHC 3D VB AMFSR Csapat Világbajnoki Csapat 1.
Szaka Gyula felkészítésével az alábbi eredmények születtek:
Szaka Zsombor Bp, Pályaíjász OB CMFU 1.
  Gödöllő, IFAA WBHC 3D VB CMFU 2., Világbajnoki ezüst
ifj. Szaka Gyula Alsóörs, Terepíjász OB JMFU 3.
Szaka Gyula, mint versenyző, valamint Berényi Balázs és Huszár Zoltán a Gödöllő, IFAA WBHC 3D VB-n a felnőtt férfi AMBU csapat tagjaként világbajnoki 4. helyet szerzett.
Nagy Attila edző által felkészített versenyző eredményei:
Nagy Nikolett Bp, Hungexpo WA Teremíjász OB Kadett lány OL 1., Országos bajnok
Bp. Malév kupa Kadett lány OL 1.
Bécs (Ausztria) Duna-kupa Kadett lány OL 2.
Gödöllő, IFAA WBHC 3D VB fiatal Felnőtt női OL YAFFS(R) 1., Világbajnok

Fotó: Kiss Albert




Read previous post:
Advent

2015.12.13....

Close