full screen background image
Keresés
2018 június 20 - szerda
  • :
  • :

 

kadarka_net_sound_cuveehirdetés

Szekszárdi Garay János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

 

 

Csizmazia Ferencné felkészítő tanár és növendékei részesülnek jutalmazásban:
Ferger Viktória Hanna Baka István versmondó verseny 3.helyezés
„Regősök Húrján” Országos Gála Budapest 1. helyezés
Országos Vers és Prózamondó Verseny Paks 1. helyezés
Fedorka Országos Versmondó Verseny 1. helyezés
Föglein Liza Kató Baka István versmondó verseny 1. helyezés
„Regősök Húrján” Országos Gála Budapest 1. helyezés
Országos Vers és Prózamondó Verseny Paks 1. helyezés
Görcsös Ákos „Ki Mit Tud”Országos Vers és Prózamondó Verseny 2. helyezés
Fedorka Országos Versmondó Verseny 3. helyezés
Illés Norbert „Ki Mit Tud”Országos Vers és Prózamondó Verseny 2. helyezés
Kohári Áron Fedorka Országos Versmondó Verseny 3. helyezés
Miller Sári Anna Fedorka Országos Versmondó Verseny nívódíj
„Regősök Húrján” Országos Tanulmányi Versmondó Verseny 1. helyezés
Baka István Versmondó Verseny 3. helyezés
Molnár Zita Judit „Ki Mit Tud”Országos Vers és Prózamondó Verseny 2. helyezés
„Regősök Húrján” Országos Tanulmányi Versmondó Verseny 3. helyezés
Hollós László Versmondó Verseny 2. helyezés
Ranga Simon Péter „Regősök Húrján” Országos Tanulmányi Versmondó Verseny 2. helyezés
Sándorfi Zsóka Országos Vers és Prózamondó Verseny Paks 2. helyezés
Sili Gergő „Ki Mit Tud”Országos Vers és Prózamondó Verseny 3. helyezés
Fedorka Országos Versmondó Verseny 3. helyezés
Baka István versmondó verseny 1. helyezés
„Regősök Húrján” Országos Tanulmányi Versmondó Verseny 1. helyezés
Viczl Vanda Országos Vers és Prózamondó Verseny Paks 2. helyezés
Bräutigam Eszter Országos Vers és Prózamondó Verseny „Ki Mit Tud”, Paks 1. helyezés
Országos Matematika Verseny, Nyíregyháza 1. helyezés
Harmadik Évezred Vers- és Prózamondó Verseny 1. helyezés
Nemessányi Gyöngyi felkészítő segítségével:
Szabó Zsófia „Tündéri Ősz” Nemzetközi Rajzpályázat 1.helyezés
Az iskola Garay Rigók színjátszó csoportja a XXIV. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozón Ezüst minősítést szerzett. Felkészítőjük Pekari Bernadett.
Az intézmény Papirusz Gyermekei csapata az Ozirisz Földjén Országos Vetélkedőn 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Bonyár Zsófia, Szieb Dávid Péter, Stolczenbach Kata, Sugárka, Taksonyi Zsófia, Tápai Anna, Horváth Rózsa, Szanyó Szonja Zita, Simon Zsuzsanna, Csótár Noémi, Sechna Viktória. Felkészítőjük: Dr. Koncsekné Nemes Judit .

 Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola

 

 

 Ágoston Mária felkészítő tanár és növendékei részesülnek jutalmazásban:
Bognár Zsanett „Ki Mit Tud” Egyéni éneklés 1. helyezés
Elmauer Blanka „Ki Mit Tud” Népdaléneklés 2. helyezés
Imreh Lili „Ki Mit Tud” Népdaléneklés 3. helyezés
Molnárné Csiki Erika növendékei az alábbi eredményeket érték el:
Dicső Botond „Ki Mit Tud” Vers-, Próza –és Mesemondás 3. helyezés
Lengyel Panna „Ki Mit Tud” Ének 1. helyezés
Szentes Lili  „Ki Mit Tud” Versmondás 1. helyezés
Fedorka Országos Versmondó Verseny 3. helyezés
Felkészítője: Budáné Csaplár Adrienn.
Czövek Sára London Bridge országos Angol Verseny 3. helyezés
Felkészítője: Némediné Cserni Erika.
Rippert Soma TITOK Herman Ottó Országos Környezetismereti Verseny 1. helyezés
Felkészítője: Dr. Kovácsné Baldauf Éva.
Horváth Eszter Deutscher Kalender Junior Német Nyelvű Országos Pályázat 1.helyezés
Felkészítője: Wigand Brigitta
Rácz Petra felkészítésében:
Bánki Dávid Ede Diákolimpia Taekwondo Diákbajnokság 2.helyezés
Csereklei Krisztián Országos Diákolimpia Atlétika 1500 m síkfutás 3.helyezés
Országos Diákolimpia Mezei futás 2.helyezés
Krisztián felkészítője: Szőke Gergő
A továbbiakban a kajak-kenu és a kerékpársportban elért eredmények következnek:
Falus Hunor Országos Kajak-Kenu 500 m 2. helyezés
Ács Anna Országos Kajak-Kenu Diákolimpia 2000m 2. helyezés
Müller Bence Kajak-Kenu Diákolimpia 2000 m 1. helyezés
Schneider Zsófia Inez Országos Kerékpáros Diákolimpia  időfutam 1. helyezés
Országos Kerékpáros Diákolimpia

mezőnyverseny

1. helyezés
Országos Kerékpáros Diákolimpia összetett verseny 1. helyezés

 Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule

 

 

Zalakovicsné Kovács Klára felkészítő tanár és növendékei részesülnek jutalmazásban:
Ganczer Nándor TITOK Herman Ottó Országos Természetismereti Verseny 2.helyezés
Matus Eliza TITOK Herman Ottó Országos Természetismereti Verseny 2.helyezés
Bókay Árpád Országos Biológia Verseny 2.helyezés
Trapp Margaréta LITTERATUM Német Nyelvi Verseny (Országos) 3.helyezés
Vanya Nikolett LITTERATUM Német Nyelvi Verseny (Országos) 3.helyezés
Angyal Réka LITTERATUM Német Nyelvi Verseny (Országos) 2.helyezés
TITOK Kálti Márk Történelem Verseny (Országos) 2.helyezés
Kirschner Bernadett

 

Kálti Márk Történelemverseny (országos) 1.helyezés
VII. Orchidea – Pangea Tehetségkutató Matematikai Verseny 1.helyezés
Curie Matematika Emlékverseny

országos döntő

1.helyezés
Margarétát és Rékát a nyelvi versenyre Puskás Andrea, készítette fel. Nikolett felkészítője Prischetzkyné Márkus Emőke. Rékát és Bernadettet a történelem versenyre Illésné Gesztesi Piroska készítette fel. Bernadett a matematika versenyen Völgyi Istvánné segítségével érte el a szép eredményeket.
Föglein Simon Neumann János nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny 2.helyezés
Felkészítője: Potyondiné Balog Elvira
A továbbiakban a kerékpár és a kajak-kenu eredmények követkznek:
Bán Benedek

 

Országos Kerékpáros Diákolimpia

mezőnyverseny

3.helyezés
Országos Kerékpáros Diákolimpia

összetett

2.helyezés
Országos Kerékpáros Diákolimpia

időfutam

1.helyezés
Fülöp Martin Benjamin Országos Diákolimpia, Sukoró MK1, 500 m 3.helyezés
Országos Diákolimpia, Sukoró MK4, 500 m (szabadidős tevékenység) 2.helyezés
Martin felkészítői: Barina József és Varga Tibor
A további díjazottak felkészítője Reinics Gábor
Kovács Kristóf Savaria Történelemverseny (országos) 4.helyezés
Kovács Kristóf Europai Uniós verseny „Fiatalok Európában) 1.helyezés
Pálma Gellért
Varga Zsófia
Haffner Kata Europai Uniós verseny „Fiatalok Európában) 3. helyezés
Lóki Hanna
Takács Ágnes
Jámbor Zsigmond XVIII. Bakancsos Atomkupa Országos Gyalogos Természetjáró Tájékozódási Túraverseny 1.helyezés
Dani Nándor
Felkészítőjük: Losoncziné Csuprik Erika
Az iskola Német Nemzetiségi Kórusa a VI. Landesrat Német Nemzetiségi Országos Kórusversenyen 1. helyezést ért el. Kórustagok: (Antics Hilda, Arbanász Kata, C. Varga Tímea, Haffner Kata, Koller Mónika, Koller Valéria, Vanya Nikolett, Vanya Nóra.) Felkészítőjük: Haffner Zsoltné. 
Az „Es weihnachtet Schon” Országos Német Csapatversenyen László Bernadett, Marosi Kíra Nóra, Nyirati Zalán Örs, Posta Flóra Boglárka, Sámóczi Zsófia 2. helyezést ért el Bozzay Izabella Katalin felkészítésével.

Szekszárdi Baka István Általános Iskola

 

Dávid Zoltánné felkészítő tanár és növendékei részesülnek jutalmazásban:
Kis-Takács Judit XXI. Dunakanyar Országos Népművészeti Verseny 2.helyezés
Horváth Zsófia Országos Szövegalkotó Verseny („Mikulás egy napja”) 3. helyezés
Kövesdi Marcell IX. Országos Prózamondó Verseny 1. helyezés
XXI. Dunakanyar Országos Népművészeti Verseny 2. helyezés
Wehovszky Patrik Márk 11. Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny

grafika kategória

3. helyezés
11. Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny

animáció kategória

1. helyezés
Ferencz Attila V. Duna Kupa D osztályos országos bajnokság 2. helyezés
IX. Gemenc Kupa pontszerző verseny 3. helyezés
Patrik felkészítője Ábrahám Béla, Attila felkészítője Józsa János Viktor.
A továbbiakban a sporteredmények következnek:
Török Hanna Vanda Íjász Diákolimpia INRNS 2. helyezés
Felkészítője: Boros Zoltán
Borsos Áron Kerékpáros Diákolimpiai Döntő (Dunakiliti)

mezőnyverseny

2. helyezés
Kerékpáros Diákolimpiai Döntő (Dunakiliti)

összetett verseny

3. helyezés
Zádori Zalán Kerékpáros Diákolimpiai Döntő (Dunakiliti)

mezőnyverseny

2. helyezés
Kerékpáros Diákolimpiai Döntő (Dunakiliti)

időfutam

1. helyezés
Kerékpáros Diákolimpiai Döntő (Dunakiliti)

összetett verseny

1. helyezés
Fődi József Zsolt Kajak-Kenu diákolimpia K-1 III. korcsoport 500 m 1. helyezés
Az iskola elsősegélynyújtó csapata az Országos Elsősegélynyújtó Versenyen Szoboszlai Edit felkészítésével 1. helyezést ért el. Csapattagok: Vörös Fanni, Szabó Dániel, Gyalus Bence, Molnár Lili Kitti, Ferencz Attila.
A KINDER+Sport Versenysorozaton az intézmény csapata 3. helyezést ért el. Felkészítőjük: Czink Ildikó és Pusztainé Farkas Gabriella. Csapattagok: Badacsonyi Edina, Bitz Alex, Pál Fanni, Takács Domán, Felk Benjamin, Csontos Zsófia, Póli Ágnes, Valkay Bence, Németh Péter, Daradics Emma, Sándor Benjamin Zsolt, Réz Réka, Sipos Kata, Andi Péter.

 

PTE IGY Gyakorlóiskola, AMI és Gyakorlóóvóda

 

 Kovács Gyöngyi felkészítő tanár és növendékei részesülnek jutalmazásban:
Egyed Csenger Kálti Márk Országos Történelmi Tesztverseny 3.helyezés
Mester Zsófia Kálti Márk Országos Történelmi Tesztverseny 3.helyezés
Gulyás Panka Sára Starworld IV. Országos Tehetségkutató Verseny Egyéni 3.helyezés
Nagy Katalin Starworld IV. Országos Tehetségkutató Verseny Egyéni 1.helyezés
A továbbiakban az intézmény sporteredményei következnek:
Ádám Alexa Kajak-Kenu Diákolimpia 1. helyezés
Czemmel Bálint Országos Kajak-Kenu Diákolimpia K1 500 m 1. helyezés
Jávor Bence Országos Kajak-Kenu Diákolimpia páros 1. helyezés
Turgonyi Olivér Országos Kajak-Kenu Diákolimpia 3. helyezés
Visnyei Gergely Országos Kajak-Kenu Diákolimpia K2 1. helyezés
Jávor Péter Országos Kajak-Kenu Diákolimpia 4. helyezés
Buri Petra Országos Kajak-Kenu Diákolimpia 1.helyezés
Lévai Barnabás Országos Diákolimpia Kerékpár összetett verseny 3. helyezés
Szemerei Levente Országos Diákolimpia mezei futás 1. helyezés
Levente felkészítője : Németh Gyula
A Táncművészeti Tagozat növendékeinek díjátadása következik:
 

Wágner Hanna

XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál

Magány koreográfia  – moderntánc  szóló kategória

3.helyezés
TO EMMA koreográfia – kortárstánc kategória 2.helyezés
V. Országos Modern-,Kortárstánc verseny, Magány koreográfia, moderntánc szóló kategória 2.helyezés
End Theme koreográfia – moderntánc kategória 3. helyezés
Sefcsik Réka V. Tánckiáltás, Gyöngyszem koreográfia, modern- kortárstánc szóló kategória 1.helyezés
XIII. Berczik Sára Emlékverseny, A Te Pillanataid koreográfia, kortárstánc kategória 1.helyezés
-Czövek Sára Anna

-Potyondi Dorina

-Molnár Virág

-Gálos Szilárd

 

 

V. Országos Modern-,Kortárstánc verseny, Moments koreográfia, kötelező tananyag

 

 

3.helyezés

-Takács Ágnes

-Brandt Tímea

-Csányi Fruzsina

-Sági Dóra

XXIV. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál, Valcer koreográfia, moderntánc kategória 2.helyezés
XXIV. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál, River koreográfia, moderntánc kategória 3.helyezés
Endrődi Gabriella Eliza

 

XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál, Waves koreográfia, moderntánc kategória

 

2.helyezés
XIII. Berczik Sára Emlékverseny, Waves koreográfia, moder-kortárstánc kategória 2.helyezés
XIII. Berczik Sára Emlékverseny, Emberek koreográfia, kortárstánc kategória 3.helyezés
Rikkert Zita XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál, Waves koreográfia, moderntánc kategória

 

2.helyezés
XIII. Berczik Sára Emlékverseny, Waves koreográfia, moder-kortárstánc kategória 2.helyezés
XIII. Berczik Sára Emlékverseny, Emberek koreográfia, kortárstánc kategória 3.helyezés
Kiss Zsuzsanna XIII. Berczik Sára Emlékverseny, Emberek koreográfia, kortárstánc kategória 3.helyezés
Bakos Dominika

-Füredi Fanni

-Rang Petra

XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál, To EMMA koreográfia, kortárstánc kategória 2.helyezés
V. Országos Modern-,Kortárstánc verseny, End Theme koreográfia, moderntánc kategória 3.helyezés
Szücs Tamara XIII. Berczik Sára Emlékverseny, A Te Pillanataid koreográfia, kortárstánc kategória 1.helyezés
V. Országos Modern-,Kortárstánc verseny, Az Én pillanataim koreográfia, moderntánc duett kategória 1.helyezés
Kemény Kata Kíra

 

XIII. Berczik Sára Emlékverseny, A Te Pillanataid koreográfia, kortárstánc kategória 1.helyezés
V. Országos Modern-,Kortárstánc verseny, Az Én pillanataim koreográfia, moderntánc duett kategória 1.helyezés
Rudolf Nikolett XIII. Berczik Sára Emlékverseny, A Te Pillanataid koreográfia, kortárstánc kategória 1.helyezés
A díjazottak és a Táncművészeti Tagozat csapatainak felkészítői: Valkainé Daczó Eszter, Valkai Csaba Csanád, Táborfi Rónai Nóra

 

Az iskola Táncművészeti Tagozatának több évfolyama is szép eredményeket ért el az alábbi versenyeken:

1.      XIII. Országos Berczik Sára Verseny

–          5. évfolyam – Freely koreográfia kortárstánc kategória – 2.helyezés

–          Továbbképzős évfolyam – Lélekcseppek koreográfia, kortárstánc kategória – 2.helyezés

2.      XXIV. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál

–          1. évfolyam – Csoda koreográfia, moderntánc kategória – 1.helyezés

Modell koreográfia mozdulatművészeti kategória–2. helyezés

3.      XXIV. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál

–          4. évfolyam – In your dream koreográfia, moderntánc kategória – 3. helyezés

–          4-5. évfolyam – Uninvited koreográfia moderntánc kategória – 3. hely

–          5. évfolyam – About It koreográfia moderntánc kategória – 2. helyezés

–          6. évfolyam – The Road koreográfia, kortárstánc kategória – 2. helyezés

Natures koreográfia, kortárstánc kategória – 2. helyezés

4.      XXIV. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál

–          8-9-10. továbbképzős évfolyam – Creation koreográfia, moderntánc

kategória – 1. helyezés

–          Továbbképzős évfolyam – Lélekcseppek koreográfia, moderntánc kategória

í2. helyezés

5. XII. Országos Táncjáték Fesztivál

    – 8-9-10 – továbbképzős évfolyam – Az én pillanataim koreográfia,   rövidprogram kategória – 2.helyezés

 

A Waldorf Óvoda, Általános Iskola és AMI intézmény jutalmazott diákja: 

Jankovics Merse Zoltán Országos Kajak-Kenu Diákolimpia (Sukoró)

 

3.helyezés
Péri Kata Luca Tájékozódási Futó Diákolimpia (rövidtáv) 2.helyezés
Kata felkészítője Bernáth Zsolt.

 

Szekszárdi Szakképzési Centrum Szent László  Szakképző Iskolája és Kolégiuma

 

Takács Krisztián Országos Kerékpáros Diákolimpia mezőny verseny 1.
Országos Kerékpáros Diákolimpia időfutam 3.
Országos Kerékpáros Diákolimpia összetett 1.
Jordáki Richárd Szakma Kiváló Tanulója Verseny (Villanyszerelő) 5.
Radványi Péter Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (Magasépítő technikus) 3.
Richárd felkészítője Marokity István, Péter felkészítője Molnár István.

 

Szekszárdi Szakképzési Centrum Vendéglátó  Szakképző Iskola

 

Fazekas Viktor XIII. Országos Protokollverseny 3.helyezés
Szabó Renáta
Váli Dorina
Felkészítőjük: Herczigné Márvány Beáta.
Turcsán Tamás Kajak-Kenu Országos Diákolimpia K2 500 m 1.helyezés

 

FM DASZK Csapó Dániel Középiskola

Ádám Patrik Kajak-Kenu Országos Diákolimpia K1 500m 2.helyezés
Kajak-Kenu Országos Diákolimpia K2 500m 1.helyezés
Havasi Viktor Kajak-Kenu Országos Diákolimpia K1 500m 3.helyezés

Szekszárdi Garay János Gimnázium

 Döményné Ságodi Ibolya diákjai kerülnek jutalmazásra:
Ágoston Tamás Curie Matematika Emlékverseny országos 3.helyezés
Benics Evelin Tiszán innen – Dunán túl Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny szóló kategória 3.helyezés
Mészáros Kinga Tiszán innen – Dunán túl Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny szóló kategória 3.helyezés
Maul Edina VIII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia             3.helyezés
Soós Anna VIII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia 3.helyezés
Az iskola Népdalköre a Tiszán innen- Dunán túl Országos Népdaléneklési Minősítő versenyen 2. helyezést ért el. Felkészítőjük szintén Döményné Ságodi Ibolya.
Báló Marianna felkészítésével a következő diákok az alábbi eredményeket érték el:
Bomba Soma Ákos VII: „Táltos Világ” Népmese- és Népballada Előadói Találkozó 1.helyezés
XVIII: „Regösök Húrján” Országos vers- és prózamondó Verseny 1.helyezés
Mészöly Miklós Országos vers- és prózamondó 2.helyezés
Miller Olivér SoseVolt VersNap 3.helyezés
Halász Bence Az én Pannoniám Országos Versmondó Verseny 3.helyezés
Sándor Dániel Az én Pannoniám Országos Versmondó Verseny 2.helyezés
Fábián Nikoletta Mészöly Miklós Országos vers- és prózamondó verseny 1.helyezés
Loboda Lilla Az én Pannoniám Országos Versmondó Verseny 3.helyezés
Csizmazia Dóra III. „Regösök Húrján” Országos vers- és prózamondó Verseny 1.helyezés
Kajak-Kenu Diákolimpia MK-4 2.helyezés
Papp Péter OKTV Latin nyelv 4.helyezés
XV. TUDOK Humán és Társadalomtudományi országos döntő hadtörténeti szekció 1.helyezés
Horváth István Károly Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny 1.helyezés
II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítási Verseny 3.helyezés
Pázmándi Patrik XV. TUDOK Humán és Társadalomtudományi országos döntő 3.helyezés és különdíj
A diákokat Dr. Gesztesi Enikő tanárnő készítette fel.
Keresztes László Curie Matematika Emlékverseny 1.helyezés
Arany Dániel Matematika Tanulóverseny 1.helyezés
Béda Ármin XV. TUDOK Műszaki és Reáltudományi országos döntő 1.helyezés
László felkészítője Straubingerné Kemler Anikó, Ármin felkészítője pedig Elblinger Ferenc.
Csontos Gábor felkészítő tanára Bosnyák Eszter Ilona:
Csontos Gábor Angol nyelvű földrajz tanulmányi verseny országos 2.helyezés
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos döntő (Sátoraljaújhely plakett) különdíj
Farkas István OKTV Orosz nyelv 6.helyezés
Ionescu Raul Glaserlensiel német nyelvi, kultúrtörténeti és ország ismereti verseny 3.helyezés
Szilágyi Viktor Horváth István Károly Ókortudományi és Latin Nyelvi verseny országos 3.helyezés
Farkas Istvánt Nagy László tanár úr, Raul felkészítője Toronyi Gyöngyi tanárnő, Viktor felkészítője Töttős Gábor tanár úr.
Pestality Bianka felkészítésével, társastáncban az alábbi eredményeket érték el:
Hauszmann Stefánia Társastánc Diákolimpia, Ifjúsági Standard Kategória 3.helyezés
Mozsik Zsolt Társastánc Diákolimpia, Ifjúsági Standard kategória 3.helyezés
Huszárik Máton III. Fergeteges Országos Szólótánc verseny III. korcsoport 1.helyezés

 

V. Országos Néptáncverseny szóló kategória III. korcsoport 4.helyezés
Helikon Középiskolások Művészeti Versenye (Keszthely)

népdaléneklés

ezüst minősítés
Felkészítője: Huszárikné Böröcz Zsófia
A folytatásban Naszladi Judit által felkészített diákok készüljenek:
Kocsis Kata Német Népdaléneklési Minősítő Verseny kiemelt arany diloma
Papp Alexandra Német Népdaléneklési Minősítő Verseny 2.helyezés
A tanárnő vezetésével a VI. Magyarországi Németek Ifjúsági Nemzetiségi Kórusminősítő Fesztiválján a Leánykar 2. helyezést, a Német Nemzetiségi Énekkar 53 fővel szintén 2. helyezést, a Német Nemzetiségi Ifjúsági Kvintett 1. helyezést ért el. A Német Nemzetiségi Kamara Kórus a Német Népdaléneklési Minősítő Versenyen kiemelt arany diplomát szerzett.
A következőkben a sporteredmények következnek
Szepesi József és Szepesi Dávid által felkészített versenyzők készüljenek:
Ács Balázs Judo Ifjúsági Diákolimpia 60 kg 1.helyezés
Berlinger Gábor Márk Judo Junior Diákolimpia 73 kg 1.helyezés
Sárecz Márton Judo Diákolimpia 81 kg 3.helyezés
Mátics András Judo Diákolimpia 66 kg 1.helyezés
Czemmel Bence Kajak-Kenu Diákolimpia K2 500 1.helyezés
Kajak-Kenu Diákolimpia K1 500 2.helyezés
Sautek Veronika Lídia Kajak-Kenu Diákolimpia MK1 500 2.helyezés
Schneider Sebestyén Országúti Kerékpár Diákolimpia időfutam 1.helyezés
Országúti Kerékpár Diákolimpia összetett 3.helyezés
Bence, Veronika, valamint /Falus Hunor, Ács Anna, Müller Bence, Fődi József, Zsolt, Ádám Alexa, Czemmel Bálint, Czemmel Bence, Jávor Bence, Turgonyi Olivér, Visenyi Gergely, Jávor Péter, Jankovics Merse Zoltán, Péri Kata Luca, Csizmazia Dóra, Sautek Viktória Lídia/ felkészítője Jámborné Inger Nikoletta.
Korsós Zoltán Kéttusa Diákolimpia B kategória egyéni 2.helyezés
Kéttusa Diákolimpia B kategória csapat 3.helyezés
Pápai Gábor Kéttusa Diákolimpia B kategória csapat 3.helyezés
Nagy Nikolett Íjász Diákolimpia 4.helyezés
Rikkert Judit Alpesi sí Diákolimpia VI. korcsoport 3.helyezés
Zoltán és Gábor felkészítője Csírzó Zoltán, Nikolettet Nagy Attila, Juditot pedig Posta Endre készítette fel.

 

Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Informatikai Szakközépiskola, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

 

Kalányos Karolina AJKP Országos digitális Angol Nyelvi Verseny 1.
Vida Dániel AJKP Országos digitális Angol Nyelvi Verseny 2.
Zilai Janina Budapesti Starworld Országos Tehetségkutató Verseny egyéni kategória 1.
Gál Dominika VIII. Országos Középiskolai Földtudományi  Diákkonferencia Környezetvédelem, energia szekció 1.
Karolina  és Dániel felkészítője Andiné Csorba Klára, Gazdag Gabriella,  Dominika felkészítője Barocsai Zoltán.
Kertai Zsófia Kárpát – medencei Vers- és prózamondó Verseny ezüst minősítés
Zsófia felkészítője Dr. Mikóné Csősz Judit.
Fábián Ábel Országos Kerékpáros Diákolimpia

időfutam

1.helyezés
Istlstekker Zsolt Országos Kerékpáros Diákolimpia hosszú távon 1.helyezés
Országos Kerékpáros Diákolimpia időfutam 2.helyezés
Országos Kerékpáros Diákolimpia összetett 1.helyezés
Koleszár Zsombor Diákolimpia K2 500 m 1.helyezés
Diákolimpia K1 500 m 2.helyezés
A három fiú felkészítője Breuer-Orbán Károly.
Ábel, valamint a már díjazott /Schneider Zsófia Inez, Schneider Sebestyén Bán Benedek, Borsos Áron, Zádori Zalán, Lévai Barnabás, Takács Krisztián/ edzője Schneider Gábor.
Zsolt edzője Steig Gábor.
Zsombor, valamint a már díjazott /Ádám Patrik. Havasi Viktor, Turcsán Tamás/edzője Jámbor Attila.
Répási Péter András

 

Nemzetközi Neumann Tehetségkutató Programtermék Verseny

– Megépített automata és vezérlése- kategóriában

automatizálás és programozás

3.helyezés

 

Varga Botond Zoltán
A fiúk felkészítője Péter Miklós.
Az intézmény lány Kosárlabda Csapata az Országos Diákolimpián a V. korcsoportban 3. helyezést érte el Szabó Noémi és Vecsési Klára vezetésével. A csapat jutalmára vonatkozó megállapodás aláírásra került, eredményeikhez ez úton is gratulálunk.

 

A Budapesti Starworld Országos Tehetségkutató Versenyre egyéni és csapat kategóriában a már díjazott diákokat /Zilai Janina, Gulyás Panka Sára, Nagy Katalin/ a Tücsök Zenés Színpad vezetője Béresné Kollár Éva készítette fel. A kiemelkedő csapatmunka eredményének elismeréseként a Tücsök Zenés Színpad jutalmára vonatkozó megállapodás aláírásra került, eredményeikhez ez úton is gratulálunk.

 

 

 




Read previous post:
Close