Korosztály: 2004. január 01. után született játékosok.

• NK. V ALPOVKA V ALPOVO,
  • KECSKEMÉTI TE AKADÉMIA,
  • PÉCSI MFC,
  • SZEKSZÁRDI UFC.

A tornán való részvétel: Kitöltött nevezési lap. TAJ-kártya, vagy tagsági igazolvány.A csapatvezetők kérésére az ellenfél köteles igazolni a játékosok születési dátumát játékengedély vagy más személyazonosító okmány segítségével! A tornán sportorvosi engedély nélkül a labdarúgók csak saját felelősségükre vehetnek részt.

A torna lebonyolítása: A 8 csapatot két 4-es csoportba osztjuk, ahol körmérkőzéses formában játszanak 1×20 perces játékidővel, a mérkőzések között 2 perces szünetekkel.

• játékos-csere folyamatosan lehetséges, (oda-vissza csere, sorcsere is);
  • oldalbedobás a folyamatos támadójáték érdekében a labdát lapos passzal lehet játékba hozni, amelyből közvetlenül nem lehet gólt elérni az ellenfél játékosai a labdától 5 m-re helyezkedhetnek el;
  • szabadrúgásnál, szögletnél az ellenfél 5 m távolságra kell álljon, kapusról is van szöglet;
  • alapvonalat elhagyó labdát kapus kézből hozhatja játékba (játékba akkor kerül, ha elhagyta a büntetőterületet), és úgy lehet a labdát a félpályán átjuttatni, hogy a saját térfélen még valamelyik játékosnak (lehet ellenfél is) hozzá kell érnie;
  • ha a labda a játék során a mennyezetet éri, akkor az ellenfél bedobásával folytatódik a játék,amely lapos passzal hozható játékba;
  • nevezhető játékosok száma 15 fő;
  • a pályán a mérkőzés alatt 4+ 1 fő tartózkodhat;
  • büntetések: sárga lapos figyelmeztetés, két perces kiállítás, piros lap esetén végleges kiállítás (4 perc után cserével másik játékos bejöhet).

Nevezési díj: nincs.

Díjazás: I. – III. helyezett csapatok: kupa, érem és oklevél, IV. – VIII. helyezett csapatok: emlékérem, oklevél.